Event detail - 38. sraz Renault klubu Praha


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

38. sraz Renault klubu Praha
Organiser Renaultklub Praha
Date of opening 22.06.2007 - 24.06.2007 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Štoky u Jihlavy
Registered no. 6 people, 3 vehicles, 261 horses
Coordinator Honza ... responsible for organizing of this event
Photograph Honza ... authorized official photographer
Added by Honza ... added here this meeting (18.06.2007)

Vážení příznivci vozů značky RENAULT, Renault Club Praha AČR připravuje XXXVIII.RENAULT SRAZ v termínu 22. - 24. června 2007 v Rekreačním středisku "Pod dubovou skálou " ve Štokách u Havlíčkova Brodu. Stručná informace již proběhla v klubovém zpravodaji č.2/2007, který je na těchto www stránkách. Podrobné informace zveřejníme koncem května 2007. Kromě motoristických soutěží (spanilá jízda Renaultů do města Humpolec, soutěž elegance Renault veterán, orientační jízdy, soutěž zručnosti )bude na srazu též dosti zábavy,opékat se bude sele a na večerní zábavě vystoupí známý kytarista a zpěvák RADEK TOMÁŠEK.Ubytování a stravování je přímo v místě.Upřesněný časový program srazu bude k dispozici na těchto aktuálních klubových informacích. S pozdravem Renaultům zdar ! .

...toliko tedy převzato od pořadatelů. Budeme tam v sobotu, buďte tam s námi - ať jim zase vyfoukneme nějakou tu první cenu v hlavní soutěži, jako před rokem

Vlezný pro nečleny je tuším kilčo a zahrnuje to i nějakou tu flaxu z čuníka večer.

Sraz bude oficiálně zahájen v sobotu v 10°°hod. v Humpolci na náměstí a tam se pobude zhruba do 12°°.hod., pak je odjezd do kempu do Štok, nejlíp je tedy dorazit rovnou do toho Humpolce. Budete-li bloudit, zavolejte mi na 603 755 126


To this event registered as they will arrive

Participated  6 4 + 2
Not participated  0
Not yet confirmed  0

Came Club member Will go with car His comment Morality
Martina

Přijedu Samvědem Křepelkou , protože chci uspět v soutěži o nejhezčí auto a s ním mám relativně slušnou šanci. Bohužel s sebou povleču i svou nezdárnou dcerku, takže moc klidný den to nebude a na orientační jízdu zřejmě mohu rovnou zapomenout Ale i tak se těším. Tak nazdárek zítra v Humpolci. Pokud bude zítra pršet, jel by i Ríša a s největší pravděpodobností R11 ELECTRONIC !

67 % Morality
+1 4 Přijedu Samvědem Křepelkou , protože chci uspět v soutěži o nejhezčí auto a s ním mám relativně slušnou šanci. Bohužel s sebou povleču i svou nezdárnou dcerku, takže moc klidný den to nebude a na orientační jízdu zřejmě mohu rovnou zapomenout Ale i tak se těším. Tak nazdárek zítra v Humpolci. Pokud bude zítra pršet, jel by i Ríša a s největší pravděpodobností R11 ELECTRONIC !
67 %
ManDark

Urcite to bude super, to sa zase tesiiimmmm

88 % Morality
+1 25 TX Urcite to bude super, to sa zase tesiiimmmm
88 %
roman

jedu taky tak se tam uvidíme

90 % Morality
25 TX jedu taky tak se tam uvidíme
90 %
Honza

V sobotu tam budu určitě. Snad. Tedy aspoň doufám

100 % Morality
V sobotu tam budu určitě. Snad. Tedy aspoň doufám
100 %

Discussion about the event

New topic

Events