Partners Renault Praha Zličín


Renault Praha Zličín
Car services, New parts and accesories, New cars dealers
Email vendula.kazdova.rrg@dealer.renault.cz
Phone +420 225 340 400
Web http://www.rpz.cz/renault/
Save business card (vCard) Helsinská 166/2, 155 00 Praha 5
Czech Republic map
Company identification no. 271 829 75

Nabízíme našim klientům nejširší nabídku služeb společně se showroomem, který umožňuje vystavit kompletní nabídku modelů značky Renault. Roční prodeje se pohybují kolem 1300 nových a 1300 ojetých vozů. Vedle značkové prodejny Renault jsme v dubnu roku 2008 otevřeli samostatný salon Dacia.

Naším cílem je poskytovat klientům služby té nejvyšší kvality. Naší organizaci v oblasti kvality opíráme o výsledky anket Spokojenosti klientů organizovaných jednak dovozcem, firmou Renault Česká republika, a.s. jednak oslovujeme klienty pomocí vlastní ankety. Naši pracovníci pravidelně absolvují řadu školení a to ve všech oblastech našich aktivit. V neposlední řadě se více angažujeme i v politice jakosti. Od roku 2005 jsme držitelem certifikace ČSN ISO 9001:2001.

Zaměřujeme se na trvale se zvyšující kvalitu produktů a služeb s cílem dosažení Vaší 100% spokojenosti. 

Přijďte nás navštívit na adrese Helsinská 2, Praha 5, v nákupní zóně Zličín. Rádi se Vám budeme věnovat a zodpovíme Vaše případné dotazy.

V oblasti služeb nabízíme českým zákazníkům ty nejmodernější, zejména v oblasti rychlých oprav. Jako první v České republice jsme v Praze na Zličíně otevřeli Renault Minute Servis.
Renault Minute Servis je nový koncept poskytovaných služeb se zaměřením na potřeby dnešních motoristů. Víme, že občas nastane situace, kdy potřebují zajet do servisu co nejdříve a také co nejdříve se svým vozem zase odjet. Renault Minute přijímá zákazníky bez objednání, což přesně odpovídá zmíněnému požadavku našich klientů. Zatímco je jejich vůz v péči našich mechaniků, může klient využít nabídky blízkých obchodních center Avion a Metropole.

Renault Retail Group CZ

Evropská jednička v prodeji značek:

  • Renault
  • Nissan
  • Dacia
Enlarge map

Read through the QR-Code into the mobile phone

Through this barcode you can easily save your company to contacts in your mobile phone..

You will need a mobile phone with a camera and QR code reader installed.

If you don't have a barcode reader, you can download it here: