Partners Fabrika Ads s.r.o.

Service activation: Waiting for payment

Payment

This website is visited by 12 242 people a month.

The ordered service is activated within 1 hour from the time the payment is credited to the account. But if more than a week has passed and the service was not yet activated, please contact webmaster and specify the date of payment and account number from which you sent the payment.

Below you can see a preview how users will see your company once the service is activated. Link to the presentation of your company will be located:


Fabrika Ads s.r.o.
Car, Vehicle, Auto Motor insurance quotes
Email info@yespojisteni.cz
Phone 841 333 333
Mobile phone 841 333 333
Web www.yespojisteni.cz
Save business card (vCard) Drahobejlova, 19000 Praha
Czech Republic map
GPS coordinates 50.086714, 14.427007  |  map
Company identification no. 04762347

YesPojištění.cz

YesPojištění.cz je nový a nejrychleji rostoucí internetový srovnávač pojištění v České republcie, který se oproti konkurenčním srovnávačům odlišuje portfoliem poskytovaných pojistných produktů.

Čím jsme odlišní od konkurence?

Narozdíl od konkurence se specializujeme i na pojištění určená pro podnikatele v přepravní dopravě. Jsme schopni Vám pomoci se zajištěním pojištění flotily, pojištění odpovědnosti silničního dopravce a finanční způsobilosti dopravce na Váš nákladní vůz či autobus.

Veškerá podnikatelská pojištění v přepravní dopravě počítáme a srovnáváme u každé pojišťovny zvlášť, protože na ně nelze aplikovat výpočet ceny pomocí sazebníků a online kalkulaček pojištění, ale je nutné přistupovat ke každému klientovi a společnosti individuálně. Toto z nás dělá jedničky na trhu s pojištěním dopravců a silného hráče v oboru, který svým klientům umí opravdu ušetřit peníze.

V portofoliu našich produktů pro těžkou dopravu dále naleznete: povinné ručení traktoru a kombajnu, pojištění strojů a tahačů.

Jaké druhy pojištění nabízíme pro fyzické osoby?

Kromě podnikatelských pojištění dopravců nabízíme produkty i pro fyzické osoby a majitele osobních automobilů jako povinné ručení, havarijní pojištění a cestovní pojištění pro profesionální řidiče.

Veškeré tato pojištění si u nás můžete sami srovnat pomocí našich online kalkulaček pojištění z pohodlí domova.

Proč si vybrat nás?

Věříme, že Vám ušetříme čas a peníze. Nabídky pojištění Vám srovnáme rychle a nebudeme Vám nutit žádné zbytečné produkty. Vždy vám kromě srovnání nabídek pojištění poskytneme i kvalitní servis a bezplatné poradenství.

Zaujala Vás naše nabídka

V případě, že Vás naše nabídka služeb oslovila a potřebujete pomoci se sjednáním pojištění nebo máte dotazy ohledně pojištění, neváhejte nás kontaktovat.

Adresa:

  • Klientské centrum pro pojištění: Na Příkopě 988/31, 110 00 Praha 1
  • Otevírací doba: Po–Pá 09:00–17:00
  • Email: info@yespojisteni.cz
  • Telefon: 841 333 333

 

Enlarge map

Read through the QR-Code into the mobile phone

Through this barcode you can easily save your company to contacts in your mobile phone..

You will need a mobile phone with a camera and QR code reader installed.

If you don't have a barcode reader, you can download it here: